Міська влада збирається продати приміщення дитячої стоматполіклініки в центрі міста?

2020-05-13, 10:13
  +23     0

Питання стоматологічних поліклінік розглядалося під час засідання бюджетної комісії Житомирської міської ради, яке відбулося 12 травня, в контексті виплати заробітної плати їх працівникам за квітень 2020 року. Депутатів обурило, що не всі керівники стоматологічних поліклінік змогли домовитися зі своїми підлеглими піти на час карантину у відпустку за власний рахунок, а тому зараз з міського бюджету необхідно виділити 1 мільйон 549 тисяч гривень, щоб «закрити» виплати по зарплатам, хоча фактично поліклініки пацієнтів не приймали.   

Найбільше питань у депутатів було по КП «Стоматологічна поліклініка №2». Як зазначив її керівник Петро Зембицький, його підлеглі відмовилися навіть частково йти за власний рахунок у відпустку, а тому у нього заборгованість по зарплаті найбільша. Зазначимо, що міські стоматологічні поліклініки працюють по госпрозрахунку.

Заступник міського голови Марія Місюрова розповіла депутатам про бачення управління охорони здоров’я функціонування в подальшому стоматологічних поліклінік міста.

Зокрема, КП «Стоматологічна поліклініка №1» та КП «Стоматологічна поліклініка №2» об’єднаються в одну. Вона буде розміщена за адресою вул.Святослава Ріхтера, 2.

В приміщення КП «Стоматологічна поліклініка №2» за адресою вул. Покровська, 159  (район Крошня) буде перенесена КП «Дитяча стоматологічна поліклініка», яка зараз знаходиться за адресою вул.Перемоги, 11.
Окрім об’єднання і нібито оптимізації, в результаті такої міні-медичної реформи, звільниться приміщення дитячої стоматологічної поліклініки у центрі міста.
Цілком можливо, що це приміщення в подальшому піде на приватизацію.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0