Інвестори презентували пропозицію будівництва приватної ТЕЦ у Житомирі

2021-07-01, 14:19
  +19     0

Депутатам Житомирської міської ради презентували пропозицію будівництва БІО-ТЕЦ на деревній трісці, яку планує будувати компанія "Кліар Енержді-Житомир". 

Компанія обіцяє створити мінімум 50 нових робочих місць, щорічно сплачувати близько 5 мільйонів гривень податку, зменшити на 100 тис. тонн викидів вуглекислого газу, а у майбутньому - економію коштів споживачів теплової енергії. 

Для реалізації проекту необхідно виділення земельної ділянки в промисловій частині міста (компанія просить виділити ділянку за адресою 1-й провулок Корольова) загальною площею близько 5 га, що відповідає цільовому призначенню – 14.01 «Для розміщення,
будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій».

Для виділення земельної ділянки необхідно надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років для будівництва, експлуатації та обслуговування ТЕЦ на деревній трісці. Дане питання є у порядку денному сесії Житомирської міської ради, друге пленарне засідання якої відбудеться на наступному тижні. 

Наразі частина депутатів міської ради підпримує будівництво ТЄЦ, деякі ж виступають проти, аргументуючи свою позицію тим, що будівництво ТЄЦ загрожує екологічній безпеці міста.

У презентації інвестор надає інформацію, що планує використовувати місцеву паливну сировину (тріску), яку купуватиме у місцевих заготівельників відходів деревини для подальшого виробництва тріски.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0