Мерія хоче зробити техніко-економічне обґрунтування створення сміттєпереробного заводу

2018-02-08, 08:43
  +1     0

Управління житлового господарства Житомирської міської ради хоче зробити техніко-економічне обґрунтування сміттєпереробного заводу. Вартість створення документа – 600 тисяч гривень.
Дане питання наразі проходить розгляд постійних депутатських комісій. Чи підтримають виділення коштів, дізнаємося на сесії Житомирської міської ради, яка має відбутися у кінці лютого.
Інформації щодо того чи є наразі інвестор, який готовий надати кошти на будівництво сміттєпереробного заводу у Житомирі, немає.

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року в Україні сортування сміття стало обов’язковим. Сміття тепер необхідно сортувати за видами матеріалів (пластик, папір, скло, органіка та інше). Потім відходи разділять на безпечні (які потрапляють на полігони), небезпечні для захоронення або придатні для повторного використання. 

За несортовані відходи можуть штрафувати на суму до 1700 гривень. Хоча деякі експерти зауважують, що дана норма закону відноситься виключно до заборони захоронення непереробленого сміття.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0