Скандальну ПКД інтер’єру гімназії №3 виконуватимуть житомирські архітектори. ОНОВЛЕНО

2018-03-02, 10:55
  +2     0


За нашою інформацією, сьогодні в управлінні архітектури Житомирської міської ради відбудеться засідання містобудівної ради. Розглядатимуть питання щодо розробки проектно-кошторисної документації інтер’єру нового корпусу гімназії №3, вартість якої 200 тисяч гривень.

Питання є досить скандальним. Адже під час його розгляду на постійних депутатських комісіях, у депутатів виникали питання чи насправді необхідно виділяти кошти з бюджету на таку документацію і чи не було це зазначено у проекті на реконструкцію гімназії.

Як повідомляють наші джерела, на одному з таких засідань між депутатами та головним архітектором міста Юрієм Безбородовим сталася суперечка, під час якої останній повідомив, що розробник інтер’єру у нього є, але він з іншого міста і вести його на оглядини до депутатів він не збирається.

Після цього депутати вирішили, що якщо роботи і будуть виконуватися, то з залученням житомирських архітекторів, а підрядник обиратиметься через конкурс.

У телефонній розмові екс-головний архітектор міста Євгенія Черкасова зустріч підтвердила, проте яким саме чином обиратимуть проектанта їй поки що невідомо.

Станом на 16:00 зустріч відбулася.

У телефонній розмові головний архітектор міста Юрій Безбородов повідомив, що містобудівна рада збиралася, щоб оцінити професійний рівень кандидатів, розглянути портфоліо, обрати найкращу цінову пропозицію та найкоротший термін виконання.

На запитання чи задовольнить депутатів процедура обрання проектанта, Юрій Безбородов відповів, що поки сказати складно. Але якщо депутатський корпус готовий надати один-два місяці для проведення конкурсу, в умовах, коли діти навчаються на «економних» площах, вони готові його провести.

Юрій Безбородов також підтвердив нашу інформацію щодо того, що під час містобудівної ради сталася суперечка в результаті чого з засідання пішли декілька архітекторів разом з Євгенією Черкасовою. Зокрема останні зазначають, що можуть оцінювати тільки готові проекти, а не професіоналізм кандидатів, тому голосувати відмовилися.

Переможця поки що не визначили, потрібно обробити результати. За нашою інформацією, найімовірнішим переможцем може стати ТОВ «Архітектура Плюс Дизайн». Проте з наших джерел відомо, що більшість архітекторів підприємство не підтримували.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0