Міська влада хоче оптимізувати роботу бібліотек

2018-03-12, 12:25
  +3     0

13 березня о 14:00 відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємства та залучення інвестицій.

Серед переліку питань, які депутати мають розглянути, пропозиції щодо реорганізації міських бібліотек.

"Оптимізація роботи комунального закладу "Централізована бібліотечна система" (далі КЗ ЦБС) Житомирської міської ради є актуальним питанням не тільки в контексті економії коштів міського бюджету, а і має сприяти покращенню надання послуг користувачам", - йдеться у листі директора КЗ ЦБС Лариси Харчук до голови бюджетної комісії Юрія Мойсеєва.

Задля економії у 84 тисячі 113 гривень на рік планується у першу чергу ліквідувати філіал №6 за адресою вул. Монтани, 16.

Також у листі зазначається, що після того, як на Польовій введуть в експлуатацію новий сучасний культурний простір "open space" або "коворкінг бібліотеки" філії №7 (загальна вартість робіт складає 3,5 млн. гривень), можливе злиття чотирьох філій в одну. Загальна економія - 545 460 грн. на рік.

У разі якщо бюджетна комісія підтримає дану пропозицію, питання розглянуть на сесії Житомирської міської ради, яка має відбутися у першій декаді квітня.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0