Опалення після 1 квітня може подорожчати

2018-03-28, 13:42
  +3     0

Постанова Кабміну № 187, згідно з якою НАК «Нафтогаз України» гарантовано постачає тепловим організаціям газ, діє до 1 квітня. У разі якщо змін до Постанови не внесуть, опалення після 1 квітня може подорожчати. Про це «Інсайдеру» повідомив заступник міського голови Сергій Кондратюк.

«Минулого року весна була теплою та в квітні газ виключили, температура повітря дозволяла це зробити. У квітні, правда, було похолодання на пару днів. В цьому році Постанова діє також до 1 квітня, її не виправили. Сьогодні на засіданні Кабміну повинен виступати Геннадій Зубко і з голосу ставити це питання про продовження постачання природного газу до 1 червня», - повідомив заступник мера.
На вихідних температура підвищиться, але з неділі знову буде прохолодно, тож котельні вимикати не можна. Потрібно підписати додаткові угоди і продовжити опалювальний сезон. За законом опалення можна припиняти після того, як середньодобова температура протягом 3х днів буде +8.

«Якщо Постанову не буде змінено, то потрібно виходити на ринок газу, і тоді для населення газ коштуватиме не 6700 грн за кубометр, а не менше 9600 грн за кубометр. Тоді доведеться або віднести перевищення ціни на збитки підприємства, або збільшувати тариф і перекласти ціну на плечі населення, або просити дотацію з міського», - розповів Сергій Кондратюк.

Тож, наразі, комунальники Житомира чекають нового розпорядження Кабміну.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0