Міська влада витрачає в рік майже 100 тисяч на ЗМІ

2017-09-05, 09:45
  0     0

Висвітлення діяльності міського голови, посадових осіб та депутатів Житомирської міської ради, а також виконавчого комітету міської ради бюджету міста у 2017 обійдеться у 95 тисяч гривень.


Договори про надання послуг з теле- та радіомовлення було підписано з трьома підприємствами: ТОВ «Ростмедіа.ТВ», ТОВ «Медіа-Проспект» і ТОВ «ТРК «СОЮЗ-ТВ».

З ТОВ «Ростмедіа.ТВ», що надаватиме послуги через сайт Житомир.info, договір підписано від 6.06.2017, а діятиме він до кінця 2017 року. Вартість послуг – 30 тисяч гривень. Власник ресурсу – Євгеній Яремчук. Він - наближена особа до заступника міського голови Матвія Хренова. У них є спільний бізнес – «Центр реабілітації та здоров’я спини «Відновлення». Щоправда, Матвій Володимирович, коли став чиновником, усі корпоративні права передав дружині Олені, в той час як Євгеній Яремчук в реєстрі юридичних осіб продовжує бути засновником підприємтсва.

Таку ж суму отримає ТОВ «Медіа-Проспект», власником якого є депутат минулого скликання Житомирської міської ради Михайло Пухтаєвич. Цілком ймовірно, що мова йде про ефіри на телеканалі СК1, на яких запрошують місцевих чиновників та сюжети, зняті у стінах міської ради.

Трохи більше коштів з міського бюджету виділять ТОВ «ТРК «СОЮЗ-ТВ». На місцевому телеканалі висвітлять діяльність влади за 35 тисяч гривень. Термін дії договору також до кінця 2017. Одним з власників телеканалу «СОЮЗ-ТВ» є перевізник та екс-депутат міської ради Олег Бабкін, який обслуговує житомирян на маршрутах №4 та №10. З квітня 2016 року Бабкін є також радником міського голови Сергія Сухомлина.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0