Громадська організація програла суд ПАТ «Житомиргаз»

2017-09-20, 11:19
  0     0

До суду звернулася ГО «Об’єднання споживачів природного газу міста Житомира» з вимогою здійснити перерахунки для населення по платіжкам, виставленим після встановлення прибудинкових лічильників газу.


«На сьогоднішній день склалась в місті ситуація, з якої треба виходити. І дане об’єднання споживачів природного газу міста Житомира має на меті саме перерахунок по граничній нормі. Тому що вона в рази менша, ніж та сума в платіжках, які прийшли на сьогоднішній день до споживачів. Люди були непопереджені і після цього почали приходити ці платіжки. Ось це саме і є протиправність дій», - вважає представник ГО «Об’єднання споживачів природного газу Житомира» Дарина Григорчук.

Після того, як були вивчені три томи письмових доказів та шести годин обговорення, суддя не знайшов достатніми доводи позивачів, тож  у задоволенні позовних вимог було відмовлено.

Представники ПАТ «Житомиргаз» вважають, що позивні вимоги громадської організації були необґрунтованими, а рішення суду - законне.

«Наразі інвестиційною програмою передбачено встановлення якраз саме загальнобудинкових вузлів обліку газу з метою дотримання норм діючого законодавства. Так як законодавець покладає на нас обов’язок здійснити повний обсяг забезпечення комерційного обліку природного газу. Стосовно рішення - суд надав оцінку доказам. На нашу думку, це рішення є цілком і повністю законним. Якщо воно буде оскаржуватись в подальшому, то відповідно ми будемо брати в цьому активну участь», - повідомив представник ПАТ «Житомиргаз» Роман Довгалюк.

Представники громадської організації планують оскаржувати рішення в апеляційному суді.

Фото з сайту  Житомир.info


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0