Керівник Служби автодоріг в Житомирській області одержав премію понад 200 тисяч гривень

2018-06-08, 10:00
  0     0За повідомленням «Житомир.Life», начальник служби автомобільних доріг у  Житомирської області Геннадій Савченко отримав премію у розмірі 218 тис. 400 грн. Дане повідомлення про суттєві фінансові зміни чиновника розміщено у Єдиному державному реєстрі декларацій.


У повідомленні зазначено, що кошти чиновник одержав за основним місцем роботи - у Службі автомобільних доріг у Житомирській області.

Інформацію стосовно отримання премії підтвердив і сам начальник САДу. Він підкреслив, що це премія за минулий рік.

“Це премія за 2017 рік. За виконання плану 2017 року”, - зазначив Геннадій Савченко.

Варто підкреслити, що не зважаючи на виділення десятків, а то й сотень мільйонів бюджетних гривень, які йдуть на ремонт та підтримання доріг, міжнародна траса Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, як і багато інших доріг обласного значення, знаходяться в жахливому стані.

Також, нещодавно обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом неякісного ремонту автомобільної дороги регіонального значення Р-18.

Вже не можуть терпіти й водії. Вони вже мітингували під стінами Служби автомобільних доріг (САД) в Житомирській області. Вони вимагають звільнення керівника установи Геннадія Савченка, а також звіту про діяльність САД протягом останніх 2 років.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0