Житомирянам продовжать здійснювати нарахування згідно загальнобудинкових лічильників газу

2018-06-12, 13:40
  0     0

Рішення Корольовського райсуду м. Житомира від 6 червня 2018 року не набрало законної сили і буде оскаржуватись в суді. Тому житомиряни продовжать отримувати рахунки на підставі показань будинкових лічильників.


116 загальнобудинкових лічильників  газу встановлені в Житомирі на законних підставах згідно з переліком, затвердженим Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

В 2016 – 2017 рр. ПАТ «Житомиргаз» встановив загальнобудинкові лічильники відповідно до рішення НКРЕКП. Регулятор затвердив навіть перелік багатоповерхівок з адресами. Тому всі лічильники встановлені та введені в експлуатацію на законних підставах. Загальнобудинкові лічильники забезпечують облік газу споживачів, які використовують газ лише для приготування їжі.

Нагадаємо, що в березні Верховний Суд України визнав законними нарахування згідно показань загальнобудинкових лічильників і скасував рішення Апеляційного суду Житомирської області. 

Для довідки:

Оснащення загальнобудинковими лічильниками багатоповерхівок, де встановлені лише газові плити, або плита та колонка пов'язана з економічною доцільністю. За підрахунками НКРЕКП на момент встановлення саме таких приладів обліку, для встановлення у таких будинках індивідуальних приладів необхідно в рік додатково передбачити 2 млрд. гривень. А це призведе до 5-ти кратного збільшення тарифу на розподіл, який оплачують самі споживачі.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0