Дорожники перекрили житомирську трасу через невиплату зарплати

2018-06-25, 12:50
  0     0

За повідомленням Житомир.info з посиланням на представників філії Новоград-Волинської ДЕД ДП «Житомирський облавтодор», представники районних філій ДП «Житомирський облавтодор» 25 червня перекрили трасу міжнародного значення Київ – Чоп в Пулинському районі Житомирської області через невиплату протягом кількох місяців боргів по зарплаті.

«Зарплат ми не бачимо з березня, не тільки працівники нашої філії, а й решти філій – Коростенської, Бердичівської, Зарічанської та інших. 18 червня цього року ми відправили лист за підписом близько 40 людей на голову Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича, начальника ДП «Житомирський облавтодор» Олександра Мельниченка та ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» Романа Косинського, в якому попередили, що збираємось перекривати трасу і що будемо звертатися до поліції щодо дій ДП «Житомирський облавтодор», - повідомила працівниця Новоград-Волинської філії.

Фото Житомир.info

Як розповіла жінка, 22 червня працівникам Новоград-Волинського ДЕД були перераховані борги за березень та частково за травень, але представники інших філій не одержали нічого тому трасу таки вирішили блокувати.

Трансляцію перекриття дороги 25 червня вела житомирська журналістка Олена Кузнєцова.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0