Міська влада шукає родини, які зможуть прийняти у себе волонтерів Корпусу миру

2018-07-12, 09:59
  +1     0

Як повідомляє Житомир.info з посиланням на заступника мера Вікторію Краснопір, місцева влада звертається з проханням до житомирських родин прийняти в свої домівки для тимчасового проживання громадян Сполучених Штатів Америки, волонтерів Корпусу миру. Станом на 11 липня необхідно 33 родини, які б змогли прийняти волонтерів.

«Всього до нас має завітати 70 волонтерів зі Сполучених Штатів Америки. Ми хочемо, аби саме стільки осіб до нас приїхало, однак, наразі немає стільки родин. На даний час 33 сім'ї готові прийняти волонтерів, треба ще хоча б 33. Компенсація родині за проживання представника Корпусу миру складає 3000 грн за місяць. Половину суми за весь період дають наперед, а другу – після закінчення. Хочу наголосити, що в сім'ях не потрібно особливих умов, все може бути звичайно і просто», - зазначила Вікторія Краснопір.

Також заступник міського голови підкреслила, що волонтери перебуваючи у Житомирі мають опанувати українську мову, а житомиряни - покращити знання з англійської.

До відома, у Житомирі з 17 серпня по 22 жовтня пройде підготовча програма для волонтерів Корпусу миру США. Метою підготовчої програми Корпусу миру є допомога американським спеціалістам адаптуватися до умов життя і праці в Україні, навчити їх мові та ознайомити з українською культурою, щоб вони могли краще зрозуміти потреби українських організацій та спільнот, а також ефективно співпрацювати з ними.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0