Зарплата житомирського чиновника перевищила 100 тисяч гривень

  +1     0

Перш за все, ми щиро вдячні нашим постійним читачам, які переймалися тим, куди ми зникли на два тижні. Ми раді, що для житомирян існування нашої організації є важливим, про що свідчить кількість письмових та електронних звернень. Обіцяємо, відповімо усім.


По-друге, попри відпочинок, ми не полишали моніторинг ситуації у місті. Ми повернулися з ще більшим натхненням, з новими ідеями для розслідувань та силами. Тому чекайте найближчим часом нових публікацій, бо писати дійсно є про що. Ось, наприклад, на один з наших інформаційних запитів, від Корольовської районної ради ми отримали інформацію стосовно заробітної плати працівників районної ради з квітня по травень 2018 року. І якщо ви думаєте, що вони як молодші брати чиновників міськвиконкому та мають бути трохи скромнішими, враховуючи невелику кількість повноважень, то ні. Що стосується премій, то вони варіюються від 88 до 100%. Зарплати ж вищого керівництва від 20 тисяч і вище. Наприклад, керуючий справами міськвиконкому Чеховський Петро за квітень отримав 23 тисячі 092 гривні за травень 26 058, за червень 31 124. Заступник голови районної ради з питань діяльності виконавчих органів ради Олена Орлова за квітень мала майже 30 тисяч, за травень 33 184, за червень найбільше – 39 045. Ще один заступник голови районної ради Юлія Шевчук за квітень отримала 20 тисяч 149 гривень, за травень 23 705, за червень 27 395. Найбільш скромним виявився голова районної ради Олег Соя. За квітень його заробітна плата становила 34 тисячі 268, травень – 38 тисяч, а червень – 112 тисяч 206 гривень. Скоріш за все, це відпускні, проте зважаючи на ситуацію в країні, ця цифра є просто космічною.

І наостанок для тих, хто критикує нашу діяльність, мовляв, у цьому немає сенсу. Так, розслідування затягуються місяцями. Так, правоохоронними органами справи не передаються до суду. Так, тим часом продовжується розкрадання бюджетних коштів. Але ми просимо розуміння того, що наша громадська організація ніколи не замінить прокуратуру, поліцію, СБУ і суди. Ми можемо лише розповісти про факт та передати матеріали. Це краще, ніж просто сидіти, склавши руки.

Тож ми розпочинаємо працювати, бо громада має знати більше.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0