Власникам МАФів зменшили коефіцієнт плати на благоустрій

2018-07-18, 16:46
  +1     0

Власникам житомирських МАФів, які реалізують алкогольні та тютюнові вироби, зменшили коефіцієнт плати на утримання об’єктів благоустрою з 3 до 2.

Відповідне рішення було ухвалено на черговому засіданні виконкому 18 липня під час розгляду питання про внесення змін в додатки до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.09.2016 №887.

«В додатку № 1 до Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Житомира розмір коефіцієнта функціонального використання тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності «продаж тютюнових виробів» та «продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв» з «3» змінити на «2», - йдеться в проекті рішення.

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин зазначив зміни до проекту рішення: вказати чітку дату введення його в дію – з 1 серпня 2018 року; інспекції з благоустрою провести роботу з підприємцями, які уклали договори, по зарахуванню цих коштів на наступний рік.

Дана пропозиція була підтримана 17 з 18 присутніх членів виконкому.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0