На вчителях зекономлять, щоб виплатити зарплату медикам

2018-07-19, 13:07
  0     0

Виконавчий комітет Житомирської міської ради затвердив перерозподіл додаткової дотації на здійснення наданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я.

«Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 16 липня, проведено перерозподіл додаткової дотації з державного бюджету. В тому числі, на 12 млн 751 тис. грн збільшено на видатки охорони здоров’я і на аналогічну суму зменшено видатки на освіту. Зазначений перерозподіл дозволить нам в цьому місяці своєчасно виплатити аванс і заробітну плату (медичним працівникам)», - розповіла директор фіндепартаменту Діна Прохорчук.

Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали дане рішення: «за» проголосували всі 18 присутніх.

«Зменшити видатки загального фонду міського бюджету по головному розпоряднику – управління освіти Житомирської міської ради на 12 751 000 гривень по коду програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованим школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами», коду економічної класифікації видатків 2120 «Нарахування на заробітну плату» - 3 940 528 гривень, 2270 «Оплата комунальних послуг та енергоносіїв» - 8 810 472 гривень», - йшлося у проекті рішення.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0