Житомирська влада може раніше увімкнути тепло в закладах соціальної сфери, однак поки немає заявок

2017-10-03, 10:33
  0     0


Заклади освіти та охорони здоров'я у Житомирі можуть підключити до опалення раніше, по заявці. Дане питання розглядали 2 жовтня у Житомирській міській раді,  під час засідання оперативного міського штабу з розгляду питань про готовність господарства міста до початку опалювального сезону 2017-2018 років.


Про це повідомляє сайт Житомирської мерії.

Андрій Оніщенко, в.о. начальника управління житлового господарства міської ради повідомив: «Загальна кількість житлових будинків Житомира, підключених до централізованого опалення, становить 947, з них: комунальні та приватні ВЖРЕПи – 653; ЖБК – 113; ОСББ – 166; відомчий житловий фонд - 15 будинків. Видача актів та паспортів готовності до опалювального сезону 2017-2018 становить 100% (комунальна власність, ОСББ, ЖБК, відомчий житловий фонд). На даний час планується: завершити наповнення внутрішньо будинкових інженерних мереж теплопостачання; балансоутримувачам житлових будинків необхідно направити на адресу КП «Житомиртеплокомуненерго» листи про технічну готовність внутрішніх мереж опалення до подачі теплоносія».

Про 100% готовність до опалювального сезону всіх ОСББ м. Житомир відзвітував Артем Ражев, начальник управління муніципального розвитку. Готові до опалювального сезону і заклади охорони здоров’я міста. До початку опалювального сезону будуть завершені роботи з термомодернізації в декількох навчальних закладах міста у рамках реалізації проектів за кошти фонду СЕКО, тому на даний час стан готовності навчальних закладів міста до опалювального сезону становить 94%.

«З метою забезпечення належної підготовки об’єктів міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років виконано капітальний і поточні ремонти аварійних теплових мереж, у тому числі - із застосуванням попередньо ізольованих труб. Зокрема, проведено поточний ремонт: 55 котелень, 75 ЦТП (центральний тепловий пункт), 145,32 км теплових мереж. Також здійснено заміну 1, 617 км аварійних теплових мереж», - йде мова у повідомленні.

Опалення планують ввімкнути з 15 жовтня. Заклади освіти та охорони здоров’я можуть бути підключені до опалення раніше визначеного строку – за необхідністю по їх заявці на КП «Житомиртеплокомуненерго».

За повідомленням  Житомир.info з посиланням на заступника мера Олександра Фещенко стало відомим, що станом на ранок 3 жовтня заявки на підключення вищезазначених закладів не надходили.

Раніше повідомлялось, що у Житомирі опалювальний сезон 2017-2018 років збираються розпочати з 15 жовтня 2017 року.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0