Міський голова взявся за центральні площі міста

2018-08-02, 12:07
  0     0

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин створив робочу групу стосовно  організації громадського простору майдану Соборного.


Дане  розпорядження міського голови 1 серпня розмістили на сайті міськради.

«Створити робочу групу з впровадження інфраструктурного проекту організації громадського простору майдану Соборного», - зазначається  в документі.

Керівником робочї групи є заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Ткачук. Другим є головний архітектор міста Юрій Безбородов.

31 липня пройшло  перше засідання робочої групи, - зазначив  у своєму фейсбук Юрій Безбородов.

«Сьогодні відбулась знакова подія - перше засідання робочої групи по конкурсу на містобудівні пропозиції щодо майдану Соборності та Перемоги. Вже зараз окреслили коло питань, які потрібно вирішити у ході цього процесу та які потенційно можуть докорінно змінити зовнішній вигляд центральних площ Житомира», - повідомив головний архітектор 31 липня.

Як повідомляє Житомир.info, голова робочої групи Дмитро Ткачук розповів для чого створена робоча група та як довго вона працюватиме.

«Робоча група займатиметься планом для оголошення конкурсу про концепцію реконструкції всієї частини міста, яка охоплює майдани Соборний і Перемоги починаючи з вулиці Театральної і закінчуючи Замковою горою й «Електровимірювачем». Її завдання – підготувати документи для оголошення конкурсу з відповідними вимогами для того, аби провести широкомасштабну кампанію серед проектантів та архітекторів України на пропозицію цього концепту: як між собою поєднати архітектурну спадщину, транспортні розв’язки і пішохідні простори. Сьогодні немає цілісного простору: фонтан окремо, майдан Перемоги окремо, Замкова гора – окремий об’єкт. Завдання цього конкурсу – знайти кращі архітектурні, урбаністичні рішення для цього поєднання», - зазначив заступник міського голови.

Як розповів Дмитро Ткачук, робоча група буде працювати приблизно 2 місяці, потім виконком затвердить її напрацювання, та влада оголосить конкурс, який буде продовжуватись близько 4 місяців.

Плануємо на зиму вийти на перші пропозиції обговорень для того, щоб, якщо вони будуть схвалені та підкріплені фінансами, на весну можна було рухатися за проектом», - підсумував Дмитро Ткачук.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0