Житомирський аеропорт судиться з "податковою" на мільйони гривень

2018-08-03, 13:20
  +17     0

Компанія власник Житомирського аеропорту "Ян Ейр" оскаржує у суді штрафні санкції Фіскальної служби області, про це "Інсайдеру Житомира" повідомив власник кампанії Олексій Янчук. 

"Підприємство виграло суд першої інстанції та програло апеляцію. Наразі справа перебуває у Вищому суді. Сума штрафних санкцій складає близько 20 млн грн", - повідомив він. Проблема, за словами Олексія Янчука, виникла через суперечності у законодавстві та небажанні органів влади йти назустріч підприємству, яке займається непростою справою - відновленням житомирського аеропорту. В компанії сподіваються, що суд стане на їхній бік.

Олексій Янчук також повідомив, що попит на раніше оголошені рейси до Батумі з Житомирського аеропорту був досить високим, проте через зауваження з боку прикордонної служби, рейси були скасовані. Частину тих пасажирів, хто встиг придбати квитки, пересадили на літаки з Києва, за бажанням решті були повернуті  кошти. Коли розпочнуться польоти з житомирського аеропорту власник кампанії поки що сказати не може.

Не зрушилась з мертвої точки і проблема добудови злітної смуги, яку передали місту. Поки що, окрім слів, ніяких зрушень немає. 


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0