В Житомирі журналіста, якого звинувачують у державній зраді, облили зеленкою

2018-08-07, 09:47
  0     0

Корольовський районний суд залишив без змін запобіжний захід Василю Муравицькому, якого звинувачують у державній зраді. Відповідна ухвала суду була оголошена у понеділок 6 серпня. На засіданні прокурор ознайомив з доказами, які на думку державного обвинувачення необхідно долучити до матеріалів справи. На завершення прокурор звернувся до суду із клопотанням щодо зміни запобіжного заходу із цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою.

Однак захист виступив із протилежним клопотанням.

Після півторагодинної перерви судом була оголошена ухвала.

«Підстав для задоволення клопотання прокурора суд не вбачає. Не підлягає до задоволення клопотання захисника Берещенка про обрання Муравицькому домашнього арешту із забороною залишати житло в нічний період доби з 23:00 до 7:00, оскільки суд вважає, що виконання обвинуваченим обов’язків може бути забезпечено лише запобіжним заходом у вигляді цілодобового домашнього арешту. Суд постановив продовжити запобіжний захід обвинуваченому Муравицькому у вигляді цілодобового домашнього арешту із забороною цілодобово залишати місце свого проживання. Строк дії обов’язків щодо обвинуваченого визначити тривалістю 60 днів - до 4 жовтня 2018 року включно», - зачитала суддя Корольовського районного суду м. Житомира Ніна Янчук.

Дане рішення не сподобалось громадським активістам, та на виході із приміщення суду Василя Муравицького облили зеленкою.

Наступне засідання у справі журналіста Василя Муравицього, якого обвинувачують у державній зраді Василя Муравицького пройде 28 вересня об 11:30.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0