Через ремонт дороги не їздитимуть тролейбуси на Крошню

2018-08-09, 13:01
  0     0

Як повідомляє Times.zt з посиланням на радника міського голови Юрія Антіпова, з 18 серпня по вулиці Покровській планується розпочати ремонт дорожнього покриття.

Під час ремонту вулиці Покровської буде припинений рух електротранспорту і вантажних автомобілів.

«Попередньо роботи плануємо розпочати 18 серпня. Складність проведення робіт по вулиці Покровській в тому, що не можна буде перекрити рух транспорту. Після спілкування з представниками поліції вирішили, що на період ремонту рух великогабаритних транспортних засобів по вулиці Покровській буде заборонений. Крім того, буде відключатися електротранспорт. Зараз цим питанням займаються в ТТУ», - зазначив радник міського голови Юрій Антипов.

Однак, заступник міського голови Дмитро Ткачук відзначає, що електротранспорт не буде рухатись вулицею Покровською тільки на вихідних, через те, що в іншому випадку, це призведе до колапсу.

«Протягом 2 днів на вихідних будуть робити ремонт смуги в одному напрямку. Два дні на інших вихідних у зворотному. Тобто це не буде так як на вулиці Перемоги, що вони перекрили ділянку і працюють. На Покровській так не вийде, адже немає об'їзних шляхів. Тому беручи до уваги те, що відсутні об'їзди і досить велике навантаження, ми прийняли рішення виконувати роботи у вихідні дні. Тоді коли рух транспорту не настільки активний», - повідомив заступник міського голови.

Він також звернув увагу, що ремонт вулиці Покровської може продовжуватись близько двох тижнів, однак безпосередні роботи з асфальтування будуть проходити тільки за два дні та тільки у вихідні.

«Найбільший форс-мажор, який може статися - це погода. Дуже не хочеться навіть говорити про можливість виконання робіт в будній день, тому що це аврал. Якщо тролейбуси не будуть працювати - будуть працювати всі 16 комунальних автобусів», - підкреслив Дмитро Ткачук.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0