На реконструкцію відкритої 3 гімназії треба ще 7 мільйонів гривень

2018-09-10, 17:49
  +5     0

Попри те, що житомирська гімназія №3 була урочисто відкрита 1-го вересня, кошти підряднику ТОВ «Зодчество ЛТД» у повному обсязі не сплачені і досі. Ціна питання – 7 мільйонів гривень.
Про це на засіданні постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій повідомив радник міського голови Олександр Черняхович. Він зазначив, що управління капітального будівництва Житомирської міської ради не може закрити усі акти з підрядником, оскільки кошти не надійшли з державного бюджету, і запропонував внести зміни до бюджету і передбачити там 7 мільйонів на реконструкції гімназії №3.
Представники бюджетної комісії одразу повідомили раднику міського голови, що коштів у бюджеті немає, і якщо вони і знайдуться, то після виділення з державного бюджету їх ніхто не поверне.
На що Олександр Черняхович запропонував кошти передбачити, як гарантію для підрядника, але до кінця року їх не перераховувати. Він зазначив, що розуміння з підрядником є і він може зачекати, проте йому потрібні гарантії.
Після бурхливих обговорень, думки членів постійної комісії щодо винесення цього питання на позачергову сесію Житомирської міської ради, що відбудеться 11 вересня, розділилися: «за» проголосували чотири депутати, чотири – «утримались».


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0