"Житомиртеплокомуненерго" має намір підвищити тарифи

2018-09-17, 16:30
  0     1

Про це комунальне підприємство "Житомиртеплокомуненерго" повідомляє на сайті Житомирської міської ради. Вартість теплової енергії збільшиться на 12,3%.

"Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради доводить до відома споживачів інформацію про намір змінити тариф на теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для населення.
Метою перегляду тарифів, які введено в дію з 01.11.2017р. рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради №954 від 11.10.2017р. є приведення їх до економічно обгрунтованого рівня у зв’язку з ростом цін та тарифів на електроенергію, матеріали, хім.реагенти, ПММ, ростом вимог до мінімальних гарантій з оплати праці, зміною ставок податків та зборів, підвищенням вартості послуг сторонніх організацій, зниженням обсягів реалізації. Все це у значній мірі вплинуло на ріст собівартості одиниці послуги, та призвело до збиткової діяльності.
На сьогодні діючі тарифи на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення, постачання гарячої води не відшкодовують фактичних витрат на їх виробництво", - йдеться у оголошенні.Зміна розміру тарифів для населення, що діють і запропоновані наведена в наступній таблиці:Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 1

  1. 0    
    Atika Офлайн 17 вересень 2018 17:49
    На сколько мне известно,сейчас,в межотапливаемый период,зарплату работникам теплокомун оплачивает бюджет города! Получается,что мы дважды платим за тепло - когда оплачиваем платёжки и второй раз,со своих налогов,из которых формируется бюджет!В тарифе на тепло заложена зарплата на 12 месяцев,а не на пол-года!Почему не хватает на зарплаты на весь год?Куда эти деньги уходят?Мы говорим,что не хватает в бюджете денег на зарплату учителям и медикам,а по второму кругу платим теплокомун?!Если с бюджета города, выплачивается зарплата,то и тариф должен быть меньше на эту сумму! Как говорят,что теплокомун начало проверять КАУ (Козяр)и там уже она в шоке от "весёлых" дел,покруче,чем в водоканале!