У Житомирі збільшили тарифи на тепло

2018-10-17, 13:38
  0     0

Тарифи на централізоване теплопостачання для житомирян збільшені на 12,3%.


Відповідне рішення було ухвалено на черговому засіданні міськвиконкому 17 жовтня.

«Тарифи для населення не мінялися з 2016 року. Наш тариф найменший в області і один з найменших по Україні», - зауважив начальник управління комунального господарства Олександр Марцун.

Підвищення прокоментував керівник КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

«12,3% - це збільшення на 3,5 грн на 1 квадратний метр, але все залежить від стану будівлі. І при наявності лічильника плата буде менша. Будинків з лічильниками у нас було 18%, а стало 77%. У нас є багато будинків, які платять від 17 до 20 грн за 1 кв. м, а є, де й менше», - підкреслив Дмитро Рогожин.

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин звернув увагу, що у 2017 році у Житомирі був середній тариф 25,5 грн за 1 кв. м, тобто, за квартиру площею 40 кв. м плата становила 1000 грн в місяць.

Члени виконкому обговорювали питання відновлення централізованого постачання гарячої води. Директор теплокомуненерго повідомив, що будинки, де встановлені ІТП (індивідуальні теплові пункти), можуть відновити постачання гарячої води.

«Три роки тому була введена постанова Кабміну щодо економії газу, нам були обрізані ліміти на 30%, і ми були змушені відключити централізоване постачання гарячої води як неможливе», - розповів Дмитро Рогожин.

В підсумку, члени виконкому більшістю голосів підтримали проект рішення про нові тарифи на теплопостачання.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0