Новий начальник ТТУ показав як живе підприємство

2018-10-30, 14:52
  +47     0

Подивитись на те, як живе ТТУ, завітало чимало журналістів, декілька депутатів Житомирської міської ради та громадські активісти. Протягом більше ніж години пройшли лише частину території підприємства, але цього було достатньо, щоб побачити, як тепер виглядають його цехи та в яких умовах працюють люди.

Після того, як проходиш прохідну складається враження, що подорожуєш машиною часу до радянських часів. В деяких приміщеннях ще й досі залишились агітаційні плакати та інші атрибути того часу. Ремонт тут не робили мабуть років зо 20. Умови роботи вражаючі. Ні належного освітлення, ні опалення в приміщеннях. Показували все як є без прикрас. Начальник ТТУ Євгеній Демчик розповів як був вражений пройшовшись вперше по цехах, після свого призначення у вересні цього року. Після того поставив покаращення умов праці в один із пріоритетних напрямків своєї роботи. Сюди ж він відносить і дозвілля працівників ТТУ - збирається відремонтувати хороший колись спортівний та тренажерний зали. Люди, які працюють на підприємстві з урахуванням рівня зарплат та умов праці - насправді ентузіасти. Багато є тих, хто застав ТТУ ще у роки розквіту. З того часу, до речі, на підприємстві залишився ботанічний сад, в якому ростуть банани, інжир, бамбук та багато інших екзотичних рослин, які як і люди вже звикли до холоду. Інший пріоритет - надання якісних послуг житомирянам. 

За обома напрямками вже ведеться робота. Для покращення умов праці планують ремонти та утеплення. Особливо це важливо для мийного комплексу. Взимку таранспорт миють тільки при плюсових температурах, бо при мінусі старе цегляне приміщення з розбитими вікнами просто замерзає. Для покращення надання послуг підприємством також планують ряд заходів, один з найважливіших - налагодження системи техоглядів, ремонт рухомого складу власними силами та будівництво другої лінії для випуску транспорту, що дозволить вдвічі пришвидшити випуск тролейбусів на маршрут. Вартість такої лінії обійдеться орієнтовно у 1 млн 600 грн.

Журналістів зацікавило питання: чим же з рештою закінчились дискусії щодо того, чи бути трамваю в Житомирі взагалі? Євгеній Демчик запевнив, що наразі так питання не ставиться і, навіть, можливо, у місті з'явиться ще декілька трамвайних маршрутів. Може змінититься і тролейбусна розв'язка. 


Ями для ремонту
Цех ручної зборки. Тонка робота, яку виконують тут тільки жінки дуже цінна, але оплата не висока.

Історичний трамвайчик на фоні
Ласкаво просимо до СРСР


Майже кладовище тролейбусів
Депутаты міської ради вивчають роботу ТТУ


Мийка 
Колишній та майбутній спортзал, наразі непридатний для занять
Стара тренажерка
Стеля спортзалу
Згадка про минуле. Тепер не працює
Гордість ТТУ - ботанічний сад

Валідаторна кімнатаДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0