Загиблій Марині Поплавській присвоїли звання «Почесний громадянин Житомира»

2018-11-08, 15:50
  0     0

Житомирській акторці Марині Поплавській було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Житомира» за вагомі досягнення у галузі культури, творчу діяльність та багаторічну натхненну працю.

Відповідне рішення було ухвалено на черговій сесії Житомирської міськради 8 листопада.

«Сьогодні Міжнародний день КВК, і ми завжди в цей день збиралися і святкували разом з Мариною. Я хочу подякувати міській раді за допомогу, десятки тисяч людей прийшли попрощатися з Мариною. Фірма київська, яка організовувала прощання, казала, що таку кількість людей вони пам’ятають лише на прощання з Валерієм Лобановським (тренером київського «Динамо» - ред.). Це показує, що вона була лицем Житомира. В нас є багато людей, які готові профінансувати і зробити якусь інсталяцію чи ще щось в місті в пам'ять про Марину Поплавську», - повідомив на початку сесії капітан житомирської команди КВК «Девчонки из Житомира» Юрій Кіпаренко.

Присвоєння звання підтримали одноголосно всі 25 присутніх депутатів.

Також депутатським корпусом було підтримано звернення до президента про присвоєння Марині Поплавській почесного звання «Заслужена артистка України». За нього проголосувало 29 депутатів з 29 присутніх.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0