Житомирщина одержить з держбюджету ще 47,8 млн грн субвенції на зарплати медикам

2018-11-09, 16:16
  +1     0

Урядом були  перерозподілені  гроші на погашення заборгованостей по зарплатах медиків, також Кабінет міністрів України перерозподілив гроші з державного бюджету місцевим бюджетам на програми лікування ниркової недостатності та діабету.

Про це 7 листопада поінформувала прес-служба Кабміну.

«Міністерство охорони здоров’я ініціювало і Уряд підтримав перерозподіл 1,5 млрд грн з резерву держбюджету та інших програм МОЗ України на медичну субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам. Ці кошти мають бути використані за такими пріоритетами: погашення заборгованості заробітних плат медикам; додаткове фінансування бюджетної програми лікування пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю методом гемодіалізу; забезпечення потреб пацієнтів, яким необхідні препарати інсуліну», - зазначається у повідомленні.


Відповідне розпорядження «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2018 рік, та розподіл медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» було ухвалено 7 листопада 2018 року на засіданні Уряду.

Відповідно до розподілу обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, з 991 млн 637,3 тис. грн обласний бюджет Житомирської області одержить  31 млн 537,3 грн.

У розподілі 512 млн 687 тис. грн резерву медичної субвенції вказано, що обласний бюджет Житомирщини  отримає 16 млн 305,5 тис. грн.

Загальний обсяг додаткової субвенції для Житомирської області складає  47 млн 842,8 тис. грн.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0