На Михайлівській планують провести «Казкове Багаття»

2018-11-12, 16:08
  0     0

Управлінням культури Житомирської міськради 6 листопада були оголошені тендери на придбання послуг з організації та проведення новорічних та різдвяних свят, а саме заходу «Казкове Багаття» та фестивалю «Різдвяна Панчоха».


У тендерній документації вказано, що захід «Казкове Багаття»  мають намір провести на Михайлівській з 19 по 26 грудня. В рамках цього заходу планують облаштувати 3D фотозону «Визначні події міста», казкові фотозони «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Козаки», «Жив був Пес», прикрасити Михайлівську гірляндами та сніжинками з пінопласту та декорувати сцену світлодіодними гірляндами та великими ялинковими прикрасами. Також заплановано пошити костюми Святого Миколая, двох янголів та 20 костюмів для аніматорів.

Під час святкової програми на 19 грудня в День Святого Миколая заплановано концерт за участю Артема Кондратюка, подружжя Яремчуків та рок-гурту «Mad Heads».

Організація та проведення самого ж заходу «Багаття казок» з 22 по 23 грудня  передбачає проведення вистави-казки та мінімум двох ігрових новорічних програм, а також залучення Сашка Лірника до виступу з програмою, яка буде тривати 2 години.

Святкування Католицького Різдва 25 грудня проходитиме за сценарієм,  який розробленим переможцем тендеру.

Очікувана вартість послуг з організації перерахованих вище заходів  становить 500 тис. грн.

«Фестиваль Панчохи» заплановано провести на Михайлівській 21 грудня. В рамках цього заходу  передбачається залучення артистів та національних товариств міста з концертними номерами новорічної тематики, виставка для дітей та ігрова програма з аніматорами.

Згідно тедерної документації заплановано облаштування виставкової зони конкурсу на кращу Різдвяну Панчоху з 8-ма декорованими подіумами. Для самого конкурсу повинні бути виготовлені пінопластові заготовки панчохи та рукавички у кількості 80 штук. Інсталяція конкурсних робіт буде  продовжуватись близько місяця.

Також в рамках фестивалю  мають намір облаштувати окрему фотозону «Панчоха» з декоративними шкарпетками, зірочками, свічками та хвоєю.

Очікувана вартість послуг з організації та проведення цього фестивалю  становить 60 тис. грн.

Аукціони по обом тендерам планують провести 23 листопада, у той же час повинні визначитися переможці, що проводитимуть та організовуватимуть святкові заходи з 19 по 26 грудня на Михайлівській у Житомирі.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0