Начальник ТТУ перевірив роботу комунального транспорту. ФОТО

2018-11-13, 15:35
  +29     0

13 листопада начальник ТТУ Євгеній Демчик разом з начальником автобусного парку Романом Мусійчуком перевіряли якість надання транспортних послуг житомирянам комунальним транспортом. Про це Євгеній Демчик повідомив на свой сторінці у Фейсбук.

Почали з автобусів, через те, що останнім часом почастішали випадки скарг на роботу водіїв. І хоча пасажири були всім задоволені, кілька недоліків начальник ТТУ все-таки побачив.

Більше скарг було стосовно якості роботи тролейбусів. Зокрема, це стосується до стану рухомого складу і температурного режиму в тролейбусах.

"Над поліпшенням стану тролейбусів і трамваїв трамвайно-тролейбусне управління працює постійно. І намагається робити все, що в його силах. До кінця тижня будуть проведені необхідні роботи, щоб в рухомому складі було тепліше", - розповів Євгеній Демчик.

Він також нагадав, що з недавнього часу, в комунальному транспорті працює сервіс Revizion. З його допомогою можливо залишити відгук про роботу підприємства, написати скаргу або внести пропозицію про поліпшення якості роботи.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0