Начальник ТТУ Євгеній Демчик запропонував вирішення транспортної проблеми Паперової фабрики

2018-11-28, 13:53
  +37     0

Начальник КП "Трамвайно-тролейбусне управління" Євгеній Демчик повідомив про готове рішення транспортної проблеми жителів мікрорайону Паперова фабрика. Про це він повідомив на своїй особистій сторінці у Фейсбук
"Мое предложение по решению проблемы транспортного сообщения микрорайона Бумажная фабрика с центром и Крошней", - повідомив він та додав копію листа на ім'я заступника міського голови Дмитра Ткачука та начальника управління транспорту та зв'язку Михайла Грищука.

У листі запропоновано два варіанта. Перший - закрити нерентабельний автобусний маршрут №53с, зняти 2 автобуси з маршрутів №53 та №53а та надати комунальному підприємству право обслуговувати маршрут №4 "Силікатний комбінат - ТЦ "РИНГ".

Другий - зменшити кількість транспортних засобів на автобусних маршрутах №53 та №53а по 1 одиниці, до маршруту №53с додати ці дві одиниці та внести зміни до маршруту, а саме "Силікатний комбінат - вул. І.Гонти - вул. В. Бердичівська - вул. Театральна - Площа Перемоги - Майдан Соборний - вул. В.Бердичівська - вул. І. Гонти - Силікатний комбінат", залишивши можливість для безкоштовної пересадки на маршрути №53 та №53а з терміном дії квитка не більше 30 хвилин.

У листі також зазначено, що транспортне сполучення Крошні за рахунок зменшення одиниць техніки не зменшиться, а навпаки збільшиться за рахунок нового автобусного маршруту №4. 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0