Теплокомуненерго розпочало будівництво сучасної електростанції

2018-12-05, 11:40
  0     0

Будівництво стартувало на базі районної котельні РК-10, яка розміщена у провулку 1-му Винокурному, 36а в Житомирі. Наразі укладено контракт на придбання твердопаливної установки, яка вироблятиме одночасно і тепло, і електрику. 


Станція працює за технологією органічного циклу Ренкіна (ORC). Технологія ORC розроблена міланським університетом. Впроваджує її завод концерну Mitsubishi. Для обслуговування електростанції потрібен тільки один оператор за комп’ютером. Технологія унікальна своїм коефіцієнтом корисної дії - використовує енергію палива на 98% для виробництва теплової та електричної енергії.

20 % - це електроенергія, яка буде вироблятись для власних потреб, решта - тепло. Електростанція буде працювати на щепі.

Тендер на будівництво вже проведений. Станція має бути введена в експлуатацію вже через 2 роки. Будівництво проводиться за кошти SECO.

У світі таких станцій лише близько 400. Після введення її в експлуатацію Житомир стане менше залежати від газу.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0