Заступник мера підтвердив збільшення тарифу на проїзд та нестачу коштів для ТТУ на наступний рік

2018-12-13, 15:28
  +30     0

Сьогодні під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, заступник міського голови Дмитро Ткачук разом з управлінням транспорту та зв’язку Житомирської міської ради представляв зміни до «Програми розвитку міського громадського транспорту м. Житомира на 2016-2019 роки».
Одне з основних питань стосувалося оплати транспортних послуг комунальному підприємству «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління». Профільний заступник міського голови Дмитро Ткачук разом з управлінням транспорту Житомирської міської ради пропонували депутатам підтримати суму в 86 мільйонів гривень, враховуючи проблеми з бюджетом на наступний рік.

Однак представники КП «ЖТТУ» повідомили, що згідно їх розрахунків, цих коштів не вистачить на 2019 рік і незабаром розпочнуться проблеми з виплатою заробітної плати та заборгованість за електроенергію. Це станеться якщо не запрацює нова транспортна мережа та нові маршрути, на які розраховує КП «ЖТТУ». Заступник міського голови Дмитро Ткачук погодився та зазначив, що нова мережа запрацює не раніше квітня, а також повідомив, що найближчим часом в громадському транспорті буде збільшено тариф.
І хоча деякі присутні депутати відкрито були обурені пропозицією підтримати суму, якої однозначно ТТУ не вистачить на рік, за декілька хвилин все ж її підтримали.

Окрім питання фінансування комунального підприємства «Трамвайно-тролейбусне управління», було винесене питання щодо утримання табло прогнозування транспорту, які знаходяться на зупинках. Заступник міського голови Дмитро Ткачук повідомив, що усі табло найближчим часом будуть на балансі КП «Житомиртранспорт» і на їх обслуговування в наступному році необхідно 406 тисяч 50 гривень. Однак, враховуючи те, що залишилося невирішеним питання обліку електроенергії, яке споживає табло прогнозування транспорту, депутати вирішити виділити таку ж суму коштів, яка була і у минулому році. Обіцяли переглянути цифри після того, як директор КП «Житомиртранспорт» владнає питання обліку.

На комісії також розглядалося питання закупівлі електробусу для міста. Як повідомив заступник міського голови Дмитро Ткачук, одна така одиниця кардинального транспортну ситуацію у місті не змінить, однак дозволить місту випробовувати нову техніку і зробити певні висновки стосовно того чи необхідно закуповувати електробуси у більшій кількості. Проте не всі члени бюджетної комісії від такої ідеї були в захваті, враховуючи ціну електробусу – 9 мільйонів гривень.

Після обговорень було прийнято рішення, закласти фінансування закупівлі електробусу з бюджету розвитку, якщо на це залишаться кошти.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0