У міської ради арештовані основні рахунки

2019-01-20, 14:50
  +24     0

Як повідомила нашим журналістам  начальник планово-фінансового відділу Житомирської міської ради Ніла Борецька, наразі у місті є проблема з виплатою зарплат бюджетним установам. Проблема виникла внаслідок арешту рахунків державною виконавчою службою через невиконання рішення суду.

Рішення суду стосувалося виплати грошової компенсації житомирянину Роману Кучеру. У 2016 році КП «Інспекція з благоустрою» демонтувала його павільйон, який знаходився на Старому бульварі, 15.

Як повідомив нам у телефонній розмові Роман Кучер, він справді виграв у міської ради два суди. Перший, який стосувався незаконного демонтажу його павільйону, а другий – щодо виплати компенсації. Він зазначив, що представники міської ради маніпулюють документами, щоб відтермінувати виплату компенсації та пишуть заперечення, мовляв, це не передбачено бюджетом. Роман також повідомив нам, що близько 11 мільйонів бюджетних коштів наразі знаходяться на депозитах і одних лише відсотків вистачило б, щоб заплатити компенсацію згідно рішення Апеляційного суду.

За нашою інформацією, сума компенсації складає близько 500 тисяч гривень.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0