У школах Житомира запровадили карантин

2019-01-29, 09:16
  0     0

У житомирських школах карантин розпочнеться 30 січня.

Про це увечері 28 січня у своєму фейсбук  повідомив житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«З 30 січня у школах і садочках Житомира — карантин! Станом на 23 січня відсоток дітей, хворих на грип чи застуду, становив 12,5%, сьогодні — 14,2%. Зростання 2%. Але у трьох школах міста поріг захворюваності перевищив 20%. Тому уповноважена комісія міської ради рекомендувала призупинити навчання у школах і ДНЗ міста. Поки на 10 днів», - зазначив мер Житомира.

На сайті Житомирської міськради була розміщена уточнююча інформація про те, що дитсадків карантин не стосуватиметься.

«Під час засідання міської комісії ТЕБ і НС сьогодні, 28 січня, було прийнято рішення про введення упереджувальних обмежувальних заходів у загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах та рекомендовано у закладах професійно-технічної освіти. З 30 січня до 9 лютого включно у зазначених навчальних закладах буде тимчасово призупинено освітній процес», - повідомила мерія.

«Протягом цього періоду фахівці управління охорони здоров’я та департаменту освіти міської ради здійснюватимуть моніторинг стану захворюваності у Житомирі, а вже на наступному засіданні комісії ми розглянемо статистичні дані та визначимось», - зауважила заступник міського голови Вікторія Краснопір.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0