Євгеній Демчик: Я пишаюся нашим колективом

2019-01-30, 10:56
  +34     0

У жовтні 2018 року начальник комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Євгеній Демчик запросив журналістів, представників громадськості, а також депутатів Житомирської міської ради на підприємство, щоб показати, що насправді відбувається в ТТУ. На офіційному сайті підприємства було розміщено запрошення дізнатися про їхні «скелети у шафі».

Тоді ми мали можливість побачити, у яких умовах працює великий колектив, який щодня надає послуги з перевезення житомирянам, побачити, чим живе підприємство. Начальник підприємства Євгеній Демчик розповів про нагальні проблеми і їх вирішення.
фото з архіву, жовтень 2018

Наш журналіст вирішив перевірити чи насправді на підприємстві покращуються умови праці для колективу про що восени говорив керівник ТТУ. Отож це питання ми задали Євгенію Демчику і він розповів та показав нам певні зміни.

Окрім того, що підприємство щодня стабільно на лінію випускає тролейбуси, автобуси та трамваї, здійснює поточні та капітальні ремонти техніки, зараз працівники потроху наводять лад і в самому управлінні. 

Перше, що ми побачили – це ремонт у одному з виробничих приміщень, де працівники управління перемотують вручну електродвигуни.
фото з архіву, жовтень 2018

Ремонт здійснювався силами підприємства. Було замінено вікна, побілені стіни та відремонтована підлога. Ще восени дівчата жалілися, що мають погане освітлення і через це постійно болять очі. Зараз такої проблеми немає. Приміщення розраховане для роботи 4-6 людей. Ремонт хоч і скромний, однак у кімнаті стало значно світліше.

"Господарі" приміщення на п'ятихвилинці

У тролейбусному цеху йде активна робота по відновленню ремонтних ям. Як зазначають працівники управління, ями місцями вже почали «валитися». Зараз укріплюють швелерами, пізніше, як будуть кошти, планують зробити щось на кшталт косметичного ремонту.

«На жаль, на це роками не звертали уваги. А це безпека працівників підприємства. Було б добре зробити повний ремонт, але все залежить від коштів. Я розумію, що це такі дрібниці, але коли на підприємстві немає коштів, приходиться виходити з того, що маєш. Ми все робимо самі. В управлінні працюють люди з золотими руками. Я дуже пишаюся нашим колективом», - зазначив Євгеній Демчик.
Як повідомляє сайт КП «ЖТТУ», нещодавно у ремонтних ямах встановили нове освітлення.
фото з сайту трамвайно-тролейбусного управління

У тролейбусному цеху також розпочали ремонт двох вбиралень силами підприємства. Коли закінчать – питання поки що відкрите.

Про всі інші зміни на підприємстві періодично повідомляє офіційний сайт трамвайно-тролейбусного управління. Одне з останніх повідомлень стосувалося встановлення вікон у мийному комплексі. Восени журналістам показували його та розповідали, що в таких умовах взимку мити тролейбуси неможливо: більшість вікон була розбита. З вирішенням проблеми допоміг депутатський корпус Житомирської міської ради, який проголосував за виділення коштів на нові вікна та деяке оснащення для самого мийного комплексу.
Фото до 
Фото після

А ще в трамвайно-тролейбусному управлінні безкоштовно годують гарячими обідами працівників цехів. Це триватиме до закінчення холодної пори року. Щоб колективу було тепліше, було закуплено теплі зимові куртки.
Деякі зміни відбулися і в автобусному парку, який знаходиться на вулиці Ольжича. Ще у 2018 році там відремонтували адміністративний корпус. Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0