Відтепер відвідання освітніх закладів, тільки за наявності довідки про вакцинацію - міськрада

2019-02-04, 09:59
  0     0

З 11 лютого вихованці житомирських дитсадків, учні шкіл та ПТУ матимуть змогу відвідувати заняття тільки на підставі довідки про щеплення від кору.

Відповідне рішення на позачерговому засіданні 1 лютого було прийнято міською комісією з питань ТЕБ і НС у зв’язку із ускладненням епідемічної ситуації щодо захворюваності населення на кір та з метою попередження подальшого розповсюдження хвороби, - повідомляє прес-служба Житомирської міськради.

«Епідемічна ситуація щодо захворюваності на кір та ГРВІ/грип серед населення Житомира є нестійкою. За період з 1 по 29 січня в місті Житомирі на кір захворіло 95 людей, з них 36 дорослих та 59 дітей. Кількість хворих на ГРВІ/грип дітей порівняно з минулим тижнем збільшилась на 283 випадки», - зазначила начальник управління охорони здоров’я Марія Місюрова.

Згідно з  даними міськради, дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, в тому числі проти кору, з 11 лютого 2019 року буде заборонено відвідування шкіл, дитсадків, професійно-технічних закладів, міського культурно-спортивного центру, музичних і художніх шкіл міста Житомира.

Батькам невакцинованих дітей, яких не буде допущено до відвідування освітніх закладів, рекомендовано звернутися до Центру первинної медико-санітарної допомоги, де є в наявності відповідні вакцини, з метою проведення необхідних щеплень за віком.

Як розповіла заступник міського голови Вікторія Краснопір, «з метою своєчасної вакцинації проведено роз’яснювальну роботу серед батьків, в тому числі і через засоби масової інформації, тому кожна родина мала час та можливості співставити необхідність вакцинації та можливу шкоду здоров'ю, що завдає кір, не тільки для своїх дітей, а й інших оточуючих».
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0