Слідство у справі закупівлі валідаторів відновили. Документ

2019-02-22, 10:42
  +1     0

Громадська організація "Антикорупційний рух Житомирщини" розмістила публікацію про те, що слідство у справі закупівлі валідаторів було відновлено на початку лютого та додала копії документів, які це підтверджують.
"Прокуратура Житомирської області взяла під контроль розслідування кримінального провадження за фактом привласнення групою службових осіб Житомирської міської ради, комунальних підприємства міста та ТОВ «Гексагон-Україна» бюджетних коштів, виділених на закупівлю автоматизованої системи оплати за проїзд для КП «ЖТТУ», шляхом внесення неправдивих відомостей до офіційних документів за ч.3 ст.191 ч.1 ст.366 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Ось офіційний документ, який підтверджує, що розслідування по справі закупівлі валадіторів у Житомирі відновлено. І що рішення слідчого про закриття кримінального провадження на підставі п.2 ч.1 ст 284 КК України, було передчасним та прийнято без всебічного і повного з’ясування усіх обставин", - повідомила громадська організація. 

Лист від Прокуратури Житомирської області адресований голові Всеукраїнської громадської організації "Громадський комітет транспортної безпеки". 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0