Водоканал пояснив, чому з кранів житомирян йшла руда вода

2019-03-15, 12:16
  0     0

Протягом доби, 14 березня, до КП «Житомирводоканал» звертались житомиряни відносно рудої води в кранах після аварійно-відновлювальних робіт на водопровідній мережі.

15 березня прес-служба водоканалу  прокоментувала даний факт.

«Вміст заліза у питній воді спричиняє появу осаду, що накопичується у водопровідних трубах. І якщо в магістральних водопроводах через постійне проходження великого потоку води осад майже не затримується, то у внутрішньобудинкових мережах зазвичай він є. У результаті зупинки і подальшого запуску води у внутрішньоквартальних та внутрішньобудинкових мережах у ході проведення ремонтних робіт, зупинках і перезапуску насосного обладнання, осад, що накопичився в трубах, піднімається і потрапляє безпосередньо у крани споживачів», - зазначають в комунальному підприємстві.

«Єдиний спосіб покращити якість води — промити мережу. КП «Житомирводоканал" після ліквідації наслідків аварій на магістральних трубопроводах промиває мережі, що завжди дає позитивний результат. Але слід врахувати такі фактори:

- це не одномоментний процес, а процес, який займає певний час;

- водоканал відповідає за промивання труб до вводу у будинок, а внутрішньобудинкові мережі повинні промивати ВЖРЕПи або ОСББ, які відповідають за технічне обслуговування будівель», - йдеться у повідомленні.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0