Реквієм за комунальним транспортом: як місцева влада надає перевагу приватному бізнесу

2019-05-06, 09:44
  +28     0


5 травня у Житомирі на місцевих кладовищах відбувалася поминальна неділя. Житомиряни, які мають власний транспорт, хоч і з заторами, але змогли доїхати до кладовищ, зокрема до «Дружби». А от для тих, хто користується громадським транспортом, був організований спеціальний підвіз.

Як анонсувало на початку травня управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради, підвіз до кладовища «Дружба» буде здійснюватися  у період з 08:00 до 17:00 за наступним маршрутом: м-н Перемоги – вул. Перемоги - м-н Соборний – вул. Л. Качинського – вул. Чуднівська – Чуднівське шосе – Західне шосе – вул. Соснова – вул. Короленка – вул. Перемоги – м-н Перемоги». Передбачалося, що перевозити пасажирів будуть як комунальним, так і транспортом приватних перевізників. 
Та черг на кладовищах все одно не уникнули. 
Близько 8:00 біля майдану Перемоги стояли автобуси приватного перевізника Аркадія Савіцького, а також автобуси КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», однак останні на лінію так і не виїхали.

фото зі сторінки у фейсбук Романа Мусійчука

Пояснив ситуацію начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний.
«Комунальні автобуси працюють на маршруті 53 та 53а. На кладовище вони були задіяні, як резервні. Їх не випускали, бо не було необхідності, проводиться підвіз великими автобусами. Це приватні перевізники», - зазначив начальник управління транспорту і зв’язку  Костянтин Підпокровний.
Костянтин Підпокровний та Аркадій Савіцький

Близько 11:00 на своїй сторінці у фейсбук начальник автобусного парку КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Роман Мусійчук опублікував допис, де зазначив, що управління транспорту та зв'язку просило надати 6 комунальних автобусів на перевезення людей до кладовища. Однак після того, як водії комунального підприємства вийшли на рейс, управління транспорту та зв'язку повідомило їх, що на кладовище у поминальний день житомирян буде возити приватний перевізник. У дописі Роман Мусійчук зазначив, що "процесами перевезень в місті керує приватний перевізник, а не влада та управління транспорту, тому що перевізник сказав що він на кладовище буде їздити, а свої комунальні автобуси женіть в парк, або він забере увесь свій транспорт".

Начальник КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Євгеній Демчик так прокоментував цю ситуацію:

«Вкотре міська влада показала своє справжнє відношення до комунального транспорту. І разом з тим показала, що з приватними перевізниками міста є певні домовленості. Вони просто виконали ультиматум. 
Комунальний транспорт готовий був обслуговувати житомирян у цей день, однак влада надала перевагу приватному. Зазначу, що таким чином пільгові категорії житомирян не мали змоги проїхати безкоштовно. Наше підприємство не просто нічого не заробило, нам  необхідно буде компенсувати водіям вихід на роботу», - зазначив начальник КП «ЖТТУ» Євгеній Демчик.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0