Депутат обласної ради вважає, що діяльність мера Сергія Сухомлина несе загрозу життєдіяльності міста Житомира

2019-06-06, 11:33
  +34     0

З такою заявою він виступив сьогодні на сесії міської ради.

Редакція зателефонувала Володимиру Кропивницькому, щоб він прокоментував свою заяву.

«Більше ніж пів року я прошу міського голову закінчити свою брехливу риторику  та розглянути на сесії міської ради невідкладні питання щодо проблеми комунікацій водовідведення (каналізування) в районах, де великими темпами йдуть забудови багатопорхівок —- райони КОРБУТІВКИ , КРОШНІ.

На сесії обласної ради ще наприкінці 2018 року я поставив Сергію Сухомлину чітке питання  щодо даної існуючої загрози екологічної катастрофи в Житомирі! 

На що він під стенограму відповів, що забудовники за власні кошти побудують нові каналізаційні мережі.

Я зробив депутатські запити у всі відповідні інстанції ініціював проведення нарад з профільним заступником та керівництвом водоканалу і отримав фаховий висновок —: що існуючі мережі не впораються з навантаженням, оскільки є технічно застарілими та їх потужність вдвічі нижча ніж потрібно.

Двічі просив Сухомлина винести дане питання на сесію та передбачити фінансування на проектування та будівництво нової гілки водовідведення!!!

Але віз і нині там!

Тому я вважаю, що своїми діями мер Сухомлин несе загрозу життєзабезпеченню  нашого міста та його дії можуть привести до екологічної катастрофи в Житомирі», -зазначив Володимир Кропивницький.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0