Шкільні заклади самостійно закуповуватимуть обладнання для «Нової української школи»

2019-06-20, 14:34
  +3     0

Закупівля обладнання для «Нової української школи» самостійно здійснюватиметься шкільними закладами освіти, як і передбачалося.

Частина депутатів Житомирської міської ради виступала з ініціативою, щоб закупівлю централізовано провів департамент освіти Житомирської міської ради.  


Це питання розглядали на сесії Житомирської міської ради 20 червня.

Депутат Владислав Пучич наполягав, що централізована закупівля і тендер дасть змогу уникнути «кримінальної складової» і дасть можливість заощадити бюджетні кошти. У своєму дописі у Фейсбук він звинуватив директора департаменту освіти Валентина Арендарчука у «збереженні минулорічної схеми розпилу по школам» бюджетних коштів.

Натомість директор департаменту освіти Валентин Арендарчук зазначає, що деякі депутати міської ради свідомо хотіли, щоб відбувався лише один тендер, який легше виграти певним особам, аніж заключати 30 прямих договорів з закладами освіти за результатами моніторингу якості та цін.

«На мою особисту думку, сьогодні був зірваний злочинний план деяких депутатів, які хотіли, щоб відбувся один тендер з підставними особами. Мене дивує, чому депутатів зацікавила лише закупівля мультимедійного обладнання, коли шкільні заклади проводять значну кількість інших закупівель» - повідомив Валентин Арендарчук та додав, що планує звертатися до суду.

«Стосовно безпідставних заяв депутата Влада Пучича, думаю, що буду звертатися до суду», - повідомив він.

Після обговорення мер Сергій Сухомлин поставив на голосування рекомендацію гуманітарної комісії.

«Постійна комісія із соціально-гуманітарних питань рекомендує: департаменту освіти повідомити розпорядникам коштів 2-го рівня (закладам освіти), які будуть здійснювати закупівлю дидактичних матеріалів та мультимедійного обладнання, чіткі та вичерпні технічні характеристики того устаткування, що буде закуповуватися; на сесії міської ради прийняти рішення про те, що доручити керівникам закладів шляхом моніторингу заключити прямі договори по мультимедійному обладнанню та фабриці друку».

За неї проголосували депутатів 20 з 29 присутніх депутатів – рішення не прийняте.
Погоджувальна рада не підтримала пропозицію гуманітарної комісії і рекомендувала долучити департаменту освіти міської ради здійснити закупівлю мультимедійного обладнання та фабрики друку для реалізації реформи «Нова українська школа» за процедурою, визначеною чинним законодавством України.

За пропозицію погоджувальної ради були 10 депутатів.

Після голосування мер Сергій Сухомлин повідомив, що закупівлі будуть здійснюватися як і минулого року – кожен навчальний заклад самостійно.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0