Поліція розслідує зловживання посадових осіб міської ради при будівництві спортивних майданчиків

2019-06-26, 12:06
  +25     0

У провадженні слідчого управління ГУ Національної поліції в Житомирській області перебувають матеріали досудового розслідування щодо заволодіння бюджетними коштами посадовими особами управління капітального будівництва Житомирської міської ради.
Дані внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019060000000095, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України.

Слідчі повідомляють, що в період грудня місяця 2018 року, службові особи управління капітального будівництва Житомирської міської ради за попередньою змовою із службовими особами ТОВ «Перфект Білдінг», зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом внесення неправдивих відомостей до документів заволоділи бюджетними коштами. На даний час розмір завданої шкоди встановлюється.
ТОВ «Перфект Білдінг» здійснює будівельні роботи по об`єктах: «Реконструкція спортивного майданчика по вул. Короленка, 4 в м. Житомирі», «Реконструкція спортивного майданчика для ігрових видів спорту за адресою: м. Житомир, вул. Героїв Десантників, 11», «Реконструкція спортивного майданчика по вул. Покровська, 153-155 в м. Житомирі» та Реконструкція баскетбольного майданчику по вул. Бальзаківська, 2 в м. Житомирі".
Слідчими було встановлено, що за даними адресами, роботи зазначені в актах виконаних робіт фактично не виконані, матеріали включені до акту виконаних робіт на об`єкті будівництва відсутні, однак кошти підряднику за виконану роботу перераховувалися.
Наразі слідство триває.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0