У Житомирі знову «замінували» вищі навчальні заклади

2019-07-09, 10:04
  +20     0

9 липня поліція отримала повідомлення від адміністрації двох з вищих навчальних закладів у м. Житомирі про отримання електронних листів зі змістом загрозливого характеру. Наразі  на місця подій виїхали поліцейські, які  проводять обстеження будівлі та навколишньої  території вишів.

У навчальних закладах працюють слідчо-оперативні групи Головного управління Нацполіції в області та Житомирського відділу поліції, працівники вибухотехнічної служби ГУНП, патрульні та представники інших правоохоронних відомств і екстрених служб. 

Поліцейські огородили по периметру території потенційної небезпеки, доступ до яких тимчасово обмежено. Також була  проведена евакуація присутніх у приміщеннях людей. Патрульні поліцейські забезпечують безпеку руху транспорту. 

Фахівці вибухотехнічної служби ГУНП разом з кінологами, застосовуючи службових собак і спеціальні технічні засоби, проводять ретельний огляд приміщень та навколишніх територій.

Інформація про події належним чином зареєстрована. Водночас продовжуються заходи зі встановлення авторів тривожних повідомлень. 


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0