Житомирська облрада хоче отримати кошти з держбюджету на проведення форуму за участю Зеленського та Лукашенка

2019-08-01, 09:37
  +19     0

Житомирська обласна рада має намір звернутися до президента та Кабінету міністрів стосовно виділення коштів на проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь.


Відповідний проєкт рішення сесії 30 липня опублікований на сайті облради.

«Ми, депутати обласної ради, стурбовані питанням забезпечення фінансування заходів, пов’язаних з процесом підготовки до проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь в м. Житомирі 3-4 жовтня поточного року. Житомирська обласна державна адміністрація в якості приймаючої сторони, вже розпочала підготовку до проведення зазначеного Форуму на території області та готова надати необхідну організаційну підтримку для забезпечення представлення регіонів України та Республіки Білорусь. Проте, враховуючи досвід проведення Першого форуму регіонів України та Білорусі, що пройшов 25-26.10.2018 у м. Гомель Республіки Білорусь, де білоруська сторона взяла на себе всі витрати на забезпечення харчування і перевезення членів українських делегацій, виготовлення сувенірної продукції та роздаткових матеріалів, а також організацію технічного супроводу заходів Форуму на найвищому рівні, бюджет Форуму, з урахування непередбачуваних витрат, за попередніми розрахунками складає близько 7,3 млн. грн. На жаль в обласному бюджеті Житомирської області на 2019 рік не передбачені кошти на вищевказані витрати», - йдеться у зверненні.

У зв’язку з цим, депутати звертаються до президента та Кабміну з проханням вжити заходів щодо забезпечення виділення з державного бюджету України необхідного фінансування для проведення Форуму.

Звернення планують розглянути на двадцять п’ятій позачерговій сесії обласної ради VII скликання 01 серпня 2019 року.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0