Жахлива якість води: житомиряни підписують петицію

2019-08-13, 12:01
  +23     0


12 серпня на сайті Електронних петицій до Житомирської міської ради була опублікована петиція жительки Житомира Ірини Коцюби, щодо проведення перерахунку розміру оплати мешканцям міста за неякісне надання послуг підприємством. 

«Згідно фотофіксації житомирян якості питної води, що подавалась до осель, не відповідає вимогам ДСанПіН2.2.4-171-10 таДСТУ7525:20014«Вода питна» з 2018 по теперішній час 2019 р. Згідно Постанови КМУ від 17 лютого 2010р. №151 постановою «Порядку проведення перерахунків розміру плати ...», пункту 8 «У разі невідповідності складу..., перерахунок за надання послуг ... проводиться у розмірі 20%". Тому, ми житомиряни, вимагаємо перерахунку за водопостачання в наші оселі неякісної питної води за період вказаний в заяві за 1.5 року неякісного надання. З огляду на те, що в розподільних мережах вода перетворюється в воду із запахом гнилі, особливо у віддалених мережах, на верхніх поверхах будинків, у ранковий час, потрібно прийняття рішення про стягнення з адміністрації водоканалу збитку, що наноситься здоров'ю жителям міста Житомир та здійснити перерахунок за неякісно надані послуги (подачу води невідповідної якості) за 2018-2019рр., згідно законодавства України» - йдеться у тексті петиції.

Однак, керівництво «Житомирводоканалу» на чолі з Андрієм Нікітіним періодично запевняє користувачів їхніх послуг, що постійно проводяться роботи, які спрямовані на покращення водопостачання та водовідведення. 

Станом на 13 серпня петиція «Про проведення перерахунку розміру оплати мешканцям міста за неякісне надання послуг підприємством», розміщена на сайті Електронних петицій до Житомирської міської ради, набрала 184 голосів із 250 необхідних.

Щоб підписати петицію, переходьте за посиланням.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0