Заступник мера Дмитро Ткачук підтвердив факт лобіювання інтересів приватного перевізника. ВІДЕО

2019-08-16, 09:13
  +35     0

15 серпня у приміщенні Житомирської міської ради відбулися громадські слухання з приводу ліквідації автобусного маршруту №53 та №53а, який обслуговувало КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління».

Жителі вулиці Андріївської намагалися обґрунтовано пояснити представникам міської влади, чому незадоволені роботою приватного перевізника, який обслуговує цей мікрорайон зараз. Мова йде про приміський маршрут №110. Люди запевняють, що автобуси їдуть з с. Сонячне вже заповненими, водії не видають квитків пасажирам, відмовляються перевозити пенсіонерів за віком. Окрім того, у жителів цієї вулиці немає можливості тепер доїхати до центра міста та вул. Великої Бердичівської без пересадок. Ліквідацією цього маршруту також незадоволені жителі вул. Бориса Тена.

Заступник міського голови Дмитро Ткачук під час зустрічі з громадою зазначив, що маршрут №53, №53а є оптимальним з точки зору інтересів людей та комунального підприємства. А єдиний, хто «виграє» від його ліквідації є приватний перевізник.
"Маршрут №53, №53а сьогодні є оптимальним з точки зору людей та комунального підприємства. Єдиний для кого він є перешкодою – це інтереси приватного перевізника", - пояснив Дмитро Ткачук.
Тим самим чиновник підтвердив, що міська влада перш за все дбає про інтереси приватного перевізника, а не громади міста і трамвайно-тролейбусного управління.

Під час зустрічі житомирянка також запитала про мету внесення змін у транспортну схему міста. Заступник міського голови Дмитро Ткачук знову підтвердив свою тезу про лобіювання інтересів приватного перевізника.

-Ваші експерименти з маршрутами яку мають мету? Поліпшити умови для мешканців чи відстояти інтереси приватного перевізника? (запитання з залу)
- Я вважаю, що це рішення, це є рішенням на користь приватного перевізника. Виключно. (Д.Г.Ткачук)
 
Організатори просять вибачення у житомирян та просять з розумінням поставитися до ситуації.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0