Мерія проігнорувала акцію житомирян за повернення маршрутів 53 та 53а

2019-08-16, 10:19
  +25     0

16 серпня жителі мікрорайону Крошня перекрили вулицю Покровську, щоб привернути увагу міської влади до проблем з транспортним сполученням у місті.

Жителі вулиці Андріївської вимагають повернення маршрутів №53 та №53а, бо незадоволені роботою приватного перевізника, який обслуговує цей мікрорайон зараз. Мова йде про приміський маршрут №110. Люди запевняють, що автобуси їдуть з с. Сонячне вже заповненими, водії не видають квитків пасажирам, відмовляються перевозити пенсіонерів за віком. Окрім того, у жителів цієї вулиці немає можливості тепер доїхати до центра міста та вул. Великої Бердичівської без пересадок. Ліквідацією цього маршруту також незадоволені жителі вул. Бориса Тена.
Не дивлячись, на суспільний резонанс та те, що акція була заздалегіть анонсована, представники мерії на неї не прибули. У разі, якщо ситуація не зміниться, люди налаштовані на більш радикальні методи для вирішення транспортної проблеми.


Як ми повідомляли раніше, з 7 серпня 2019 року відбудуться зміни в роботі деяких міських автобусних маршрутів. 15 серпня відбулися громадські обговорення з приводу скасування маршруту №53 та №53а, однак дійти до загальної згоди міській владі та житомирянам так і не вдалося. Тоді ж житомиряни повідомили про заплановану на 16 серпня акцію протесту. Під час обговорення заступник міського голови Дмитро Ткачук також підтвердив факт лобіювання інтересів приватного перевізника міською владою. Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0