Міський голова розірвав контракт з начальником КП ЖТТУ

2019-08-22, 17:13
  +26     1

Міський голова Сергій Сухомлин розірвав контракт з начальником КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Євгенієм Демчиком.
Про це йдеться у розпорядженні міського голови від 22.08.2019 року за №841. У документі зазначено, що звільнення пов’язане з систематичним невиконанням Євгенієм Демчиком без поважних причин обов’язків, покладеним на нього контрактом.

Нагадаємо, 24 липня Євгенія Демчика відсторонили від займаної посади на час проведення службового розслідування. Під час одного з засідань наглядової ради КП ЖТТУ міський голова запевняв, що на підприємстві за завищеними цінами закуповується паливо та автобусні шини. Пізніше в одному зі своїх дописів у Фейсбук, Євгеній Демчик опублікував документи, які спростовують слова міського голови. 
29 липня працівники КП ЖТТУ звернулися до Президента України Володимира Зеленського та зібрали підписи на підтримку їх керівника. Люди вимагали неупередженого проведення службової перевірки. 
Під час його перебування на посаді, він мав публічний конфлікт з заступником міського голови Дмитром Ткачуком та директором КП "Житомиртранспорт" Іваном Фурлетом. Підприємство останнього нещодавно програло суд КП ЖТТУ і має виплатити трамвайно-тролейбусному управлінню 500 тисяч гривень заборгованих коштів про які неодноразово розповідав Євгеній Демчик. 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 1

  1. 0    
    futazyst Офлайн 22 серпень 2019 17:51
    Описані події були в липні, а пишете в серпні - опечатка мабуть... (Нагадаємо, 24 серпня Євгенія Демчика відсторонили від займаної посади на час проведення службового розслідування. Під час одного з засідань наглядової ради КП ЖТТУ міський голова запевняв, що на підприємстві за завищеними цінами закуповується паливо та автобусні шини. Пізніше в одному зі своїх дописів у Фейсбук, Євгеній Демчик опублікував документи, які спростовують слова міського голови. 
    29 серпня працівники КП ЖТТУ звернулися до Президента України Володимира Зеленського та зібрали підписи на підтримку їх керівника. )