Звинувачення депутата Влада Пучича стосовно зловживань при закупівлі мультимедійного обладнання не знайшли підтвердження

2019-09-13, 13:53
  +1     0

12 вересня на засідання бюджетної комісії Житомирської міської прийшли директори житомирських шкіл. Вони прийшли відповісти членам комісії на запитання стосовно закупівлі мультимедійного обладнання та меблів для проекту Нова українська школа (НУШ).
Нагадаємо, що на засіданні, яке відбулося у вівторок, 10 вересня, депутат міської ради Влад Пучич повідомив, що в деяких школах обладнання стоїть у коробках і його досі не підключили, хоч вже і розпочався навчальний процес. Окрім цього, він натякав на зловживання при закупівлі програмного забезпечення.

На відповідь депутата, заступник міського голови Марія Місюрова повідомила, що станом на 12 вересня усе мультимедійне обладнання підключене. На питання директорів шкіл до депутата щодо уточнення інформації та надання переліку шкіл, де саме обладнання не підключене, Влад Пучич не відповів.

Далі комісія намагалася розібратися з закупівлею програмного забезпечення. Влад Пучич повідомив, що більшість житомирських шкіл закуповували програмне забезпечення у ФОП Халімон Євген Валентинович, натякаючи на змову під час закупівлі.
Заступник директора департаменту освіти Світлана Ковтуненко зазначила, що це програмне забезпечення наразі є найкращим варіантом з усіх запропонованих на ринку. Окрім того, по наповненню воно виграє у порівнянні з іншими.

«Це єдина програма, яка вміщає всі аспекти освітньої галузі: мовно-літературна, математична, природнича, соціальна, громадська, мистецька, інформаційна та англійська мова», - повідомила вона.
Інші вчителі цю інформацію підтримали та зазначили, що хоч програмне забезпечення і коштує значно дорожче, але охоплює усе необхідне.
«Наприклад, «Розумники». Вартість 350 гривень – програмне забезпечення на два прилади: на ноутбук в класі учню і на смартфон вдома. На одного учня. Це лише українська мова і математика», - зазначив директор ЗОШ №10 Олександр Величко.

Коротенька дискусія між депутатом та директорами шкіл стосувалася закупівлі багатофункціональних пристроїв. Владу Пучичу не сподобалося депутату, що, ЗОШ №30 закупила багатофункціональний пристрій за 12 980 гривень, а гімназія №3 по 6 400 гривень. Мовляв, питання лише у автоматичній подачі паперу. Директор школи №30 пояснила, що це різні пристрої і у них різна потужність. Заступник міського голови Марія Місюрова пояснила, що у травні була створена робоча група і за результатами її засідань школам було дозволено закупити на свій розсуд, наприклад, два прилади, але дешевші, або один, але дорожчий за кошти, які виділялися на реалізацію проекту НУШ кожній школі.

Після усіх взапитань депутатів, конфлікт начебто було вичерпано.

Загалом на закупівлю 122 комплектів мультимедійного обладнання було витрачено 21 млн 626 тис грн.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0