Житомиряни проти: чергові громадські слухання по підвищенню вартості проїзду закінчилися супротивом громади міста

2019-10-18, 08:27
  +24     0

17 жовтня у сесійній залі Житомирської міської ради відбулося громадське обговорення з приводу підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті. Слухання з цього питання за останні декілька місяців відбуваються вже втретє.
Розпочалося обговорення реєстрацією присутніх. Працівники міськвиконкому майже годину реєстрували усіх учасників. Для того, щоб отримати мандат для голосування, необхідно було надати паспорт та підтвердити місце реєстрації.
Всього зареєструвалося 34 особи, з них право голосу мало 30 осіб.
На обговоренні традиційно були присутні представники приватних перевізників міста.
Офіційно слухання розпочалися близько 18:50, майже через годину від назначеного часу. Обговорення тривало близько 2,5 годин.

В результаті житомиряни запропонували перевізникам наступний експеримент: три місяці вони виконують усі пункти договору на перевезення, користуються валідаторами, надають пасажирам квитки, водії мають охайний вигляд, не палять у салоні. Також усі машини мають бути у справному технічному стані (житомиряни нагадали випадки з колесами, що відпадали у автобусів), у салоні має бути чисто. Через три місяці знову збираються громадські слухання і питання підвищення вартості проїзду у громадському транспорті буде розглядатися повторно. Пропозицію на голосування не виносили, тому що особливої підтримки з боку перевізників вона не отримала. 

Далі відбулося голосування за підвищення вартості проїзду. «За» проголосувало 10 осіб, «проти» - 15.

Нагадаємо, громадські обговорення вже відбувалися 4 вересня та 6 серпня. Міська влада планує підвищити вартість проїзду у маршрутках до 7 гривень, до 5 гривень у комунальному транспорті. 

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0