Влада міста просить збільшити розмір держсубвенцій на освіту і медицину

2019-11-07, 10:05
  +22     0

Виконком направить листи-звернення до міністерств з проханням, щодо збільшення фінансування галузей освіти та охорони здоров’я.


Житомирський міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці у соцмережі розмістив допис, у якому опублікував листи до міністра фінансів Оксани Маркарової та міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької.

«Я вже писав, що наступний рік для міста буде дуже непростим. Після оприлюднення проєкту Держбюджету-2020 стає зрозумілим, що все гірше, ніж здавалося. Розмір державної субвенції, який передбачений для Житомирської ОТГ: освіта – 402,3 млн гривень, медицина – 52 млн гривень. Тільки у першому кварталі на зарплату медпрацівникам не вистачає 13,6 мільйонів гривень. Ще 14 млн необхідно на медикаменти для пільговиків, зокрема на інсулін. Зараз недостатність по зарплатах освітян становить 47,8 млн. Враховуючи вимоги постанови Кабміну №822, яка передбачає підвищення оплати праці педагогічним працівникам у 2020 році, то дефіцит субвенції складе 230,8 мільйонів гривень. Такого навантаження міський бюджет просто не витримає. Тож ми підготували листи на Міністерство фінансів України, Міністерство охорони здоров'я України ( МОЗ ), Міністерство освіти і науки України та до народних депутатів від Житомира і проситимемо про збільшення фінансування», - зазначив Сергій Сухомлин.

Як ми повідомляли раніше, до кінця року житомирським педагогам та медикам не вистачає коштів з бюджету на зарплату.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0